PWR Balata

Kalitesinden ödün vermeyenlere! Fren Balataları İmalatı

Fren Balataları İmalatı

Pwr Balata Gebze Kocaeli’de ağır vasıta ve hafis ticari araçlar için fren balatası üretmek üzere kurulmuştur. PWR BALATA, bir LÖGEL MAKİNE OTOMOTİV SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. markasıdır.

1983 yılında kurulan LÖGEL, Piyasanın talepleri doğrultusunda çeşitli sektörler için ileri teknolojiye sahip makinalar üretmektedir.

LÖGEL ‘ in üretim yelpazesi içinde halen, tekstil baskı makinaları, serigraf baskı makinaları, CNC kumandalı cam işleme makinaları ve yardımcı üretim makinaları bulunmaktadır. LÖGEL ‘ in günümüzün en ileri teknolojisi ile üretilen tekstil baskı makinaları, sahip oldukları özellikler nedeniyle tekstil sektöründe öncelikle tercih edilmektedir.

LÖGEL ‘ in ana imalat konusunu oluşturan bu makinaların elde ettiği başarıda firma bünyesindeki AR-GE departmanının çalışmaları ve uzun yıllara dayanan bilgi birikiminin büyük payı bulunmaktadır. CNC kumandalı cam işleme makinalarının Türkiye ‘ deki ilk üreticisi olan LÖGEL, bu alanda da ulusal ve uluslararası pazarlarda önemli başarılara imza atmıştır.

LÖGEL, İstanbul ‘ un sanayi merkezi Gebze ‘ deki 6200 metrekare kapalı alana sahip modern tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fren balataları imalatı yapmaktadır. Ağır vasıta ve hafif ticari araçlar için fren balatası imal etmektedir.

Ana Banner 1

Ürünlerimiz

Hafif ve ağır vasıta araç modellerini tümü için ileri teknoloji sistemleri ile pwr balatalarının üretimleri yapılmaktadır. Fren balataları sektöründe her zaman en kaliteli balatası çeşitleri üretilmeye çalışılmaktadır. Firmamız, araç tiplerine göre pwr balata çeşitlerinin tümünü üretiyor ve kaliteyi uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor. Aracınızdaki en önemli güvenlik sistemlerinden birisi frenlerdir. Fren balatası değişimine dikkat ettiğinizde ve belirli aralıklarla değişim yaptığınızda aracınız daha güvenli olacaktır. PWR Balata Fren balataları imalatı yapmaktadır. Ağır vasıta ve hafif ticari araçlar için fren balatası imalatını yapmaktadır.

Disk Fren Balataları Ağır Vasıta Fren Balataları

Ağır Vasıta Disk Fren Balataları

Disk Fren Balataları

Ağır Vasıta Kampana Fren Balataları

Ar-ge ve üretim çalışmalarımız devam etmektedir. Ürünlerimiz yıl sonunda çıkacaktır.

Ticari Araç Fren Balataları

Hafif Ticari Binek Fren Balataları

Ürünlerimiz

Bizi Arayın

Balata üretimlerimiz hakkında bilgi almak için

ARAYIN: +90 262 751 22 00