Ana Banner 1

PWR BALATA Hafif Ticari ve Ağır vasıta Araçlar İçin Fren Balataları Üretir.

Hafif ve ağır vasıta araç modellerini tümü için ileri teknoloji sistemleri ile pwr balatalarının üretimleri yapılmaktadır. Fren balataları sektöründe her zaman en kaliteli balata çeşitleri üretilmeye çalışılmaktadır. Firmamız, araç tiplerine göre pwr balata çeşitlerinin tümünü üretiyor ve kaliteyi uygun fiyat seçenekleri ile sunuyor. Aracınızdaki en önemli güvenlik sistemlerinden birisi frenlerdir. Fren balatası değişimine dikkat ettiğinizde ve belirli aralıklarla değişim yaptığınızda aracınız daha güvenli olacaktır.

Ağır Vasıta Fren Balataları

Pwr balata markası, tüm ağır vasıta araçları için en kaliteli balata çeşitleridir. Ağır vasıta araçlarının taşıyacakları yük kapasitesi ve aracın toplam ağırlığına göre fren balatalarını özel hesaplamalar yaparak, özel malzemelerle üretiyoruz. Ağır vasıta araçlarda güvenlik her zaman önemlidir ve bunu sağlam fren balataları ile sağlarsınız. Pwr balata çeşitlerimizi araçların modellerine ve ağırlık durumlarına göre özel üretiyoruz.

Hafif Ticari Araç Fren Balataları

Hem yük hem de yolcu taşıyan araçlar hafif ticari araçlardır. Araç güvenlikleri için fren balata imalatında araçların güvenlik gereksinimlerine göre özel çalışmalar yapıyoruz. Araçların durumlarına ve taleplere göre fren balatası üretiminde özel malzemeler kullanarak, balatanın yumuşak ya da sert olmasını ayarlıyoruz. Pwr balata markası, balata sektörünün en kaliteli markasıdır ve firmamız tarafından üretilmektedir. Hafif ticari araçlarda, frenleme yapıldığında balatanın ses çıkarmaması istenmektedir. Pwr balata imalatlarımızda, balataların frenleme esnasında ses çıkartmayacak özelliğe sahip olacak şekilde üretilmesine özen gösteriyoruz.

Bizi Arayın

Balata üretimlerimiz hakkında bilgi almak için

ARAYIN: +90 262 751 22 00